• Вибухові кошенята (Взрывные котята) укр.

  895439
  5
  Цена: 270.00грн
  В наличии

Здійснилось! Нарешті з’явилась неймовірна гра, що збере всіх кошатників та алергіків, яким буде однаково до вподоби в неї грати! Перші в задоволенні проведуть не одну веселу партію в гру про котів, а інші з радістю спостерігатимуть, як ті вибухають.

А головне, весела гра «Вибухові Кошенята» подарує безліч позитивних емоцій. Домашні улюбленці можуть зітхнути з полегшенням - щонайменше, на півгодини ці нікчемні створіння, господарі, залишать їх у спокої.

Правила гри настільки прості, що вистачить і двох хвилин на їх вивчення, а задоволення та азарту від динамічного процесу гри так багато, що відірватись неможливо.

Все, що потрібно – тягнути з колоди карти, очікуючи, що випаде вибухове кошеня, та забере вас з собою у своє потойбічне котяче життя. Врятуватись від вибуху ви можете завдяки особливим картам, які можуть не тільки знешкодити, але й передбачити епічну катастрофу.

Лазерна вказівка, шаурма з єдинорога, чухання животика в компанії чебурекокота та інші карти з неймовірно смішними ілюстраціями допоможуть вам перемогти, та від душі по веселитись.

«Вибухові Кошенята» - це краще, ніж дивитись смішні відео з пухнастими домашніми улюбленцями. Це компактна коробочка з вибуховим коктейлем стратегії, «російської рулетки» та нестримного юмору.

Рекомендовано постійне споживання!

По интересам: В дорогу, Для всей семьи, Карточные
Количество игроков: 2 - 5
Время партии, мин.: 10 - 30
Возраст: 7+
-56 карт
-правила

Размер коробки:
65х91х33
Покупатели этого товара также выбирают
Средний рейтинг: 5, отзывов: 2
 • 5
 • 09.05.2019
 • Максим Золотаревич
Класна весела гра та гарна локалізація :) Приємні продавці
Плюсы: Компактна упаковка.
Минусы: не має
Ответ администрации магазина: Продавців розірвало щастям) тепер триста маленьких консультантів передають вам багато слів вдячності!!
 • 5
 • 02.01.2019
 • Макс
Бест евер гра! Те що треба для тих кому потрібна компактна але угарна штука в кишені, коли їдеш кудись з друзями. Зачот за те що локалізована Українською :)
Плюсы: Українська локалізація, угарні малюнки, цікаво грати
Ответ администрации магазина: Дякуємо, Макс! Такий щирий комент і головне як ніколи точно описує гру! Ахахахахах! Підписуємось під кожним словом, вдячні за відгук і зІ святами, друже!