Магазин настольных игрНастольные игрыВибухові кошенята (Взрывные котята)
  • Вибухові кошенята (Взрывные котята)

    SM00075
    Цена: 270.00грн
    В наличии

Здійснилось! Нарешті з’явилась неймовірна гра, що збере всіх кошатників та алергіків, яким буде однаково до вподоби в неї грати! Перші в задоволенні проведуть не одну веселу партію в гру про котів, а інші з радістю спостерігатимуть, як ті вибухають.

А головне, весела гра «Вибухові Кошенята» подарує безліч позитивних емоцій. Домашні улюбленці можуть зітхнути з полегшенням - щонайменше, на півгодини ці нікчемні створіння, господарі, залишать їх у спокої.

Правила гри настільки прості, що вистачить і двох хвилин на їх вивчення, а задоволення та азарту від динамічного процесу гри так багато, що відірватись неможливо.

Все, що потрібно – тягнути з колоди карти, очікуючи, що випаде вибухове кошеня, та забере вас з собою у своє потойбічне котяче життя. Врятуватись від вибуху ви можете завдяки особливим картам, які можуть не тільки знешкодити, але й передбачити епічну катастрофу.

Лазерна вказівка, шаурма з єдинорога, чухання животика в компанії чебурекокота та інші карти з неймовірно смішними ілюстраціями допоможуть вам перемогти, та від душі по веселитись.

«Вибухові Кошенята» - це краще, ніж дивитись смішні відео з пухнастими домашніми улюбленцями. Це компактна коробочка з вибуховим коктейлем стратегії, «російської рулетки» та нестримного юмору.

Рекомендовано постійне споживання!

По интересам: В дорогу, Для всей семьи, Карточные
Количество игроков: 2 - 5
Время партии, мин.: 10 - 30
Возраст: 7+
56 карт
правила
Покупатели этого товара также выбирают