Передзамовлення Крихітні Містечка (Tiny Towns, Крошечные городки)

 


Локалізація гучної сімейної стратегії Tiny Towns майже готова! І магазин настільних ігор Хід Конем  шалено щасливий, що, завдяки нашому партнерству з Lord of Boards, зовсім скоро вся Україна зможе насолодитися настільною грою «Крихітні Містечка»!

 А ви вже можете замовити «Крихітні Містечка», причому з 20% знижкою, і провести час, що залишився, в солодкому передчутті, уявляючи як будете зводити крихітні міста, змагаючись в управлінні ресурсами. Дуже заманливо, чи не так?


 

Що ж чекає на нас в цій приголомшливій містобудівній стратегії Пітера МакФерсона? Суцільне інтелектуальне й естетичне задоволення для 1-6 гравців старше 14 років. У великій коробці з органайзером (так, при локалізації ми просто не могли позбавити наших улюблених клієнтів такого комфорту) ви знайдете цілий розсип дерев'яних елементів, дві колоди карт з яскравими ілюстраціями, симпатичний блокнот для підрахунку очок і 6 планшетів гравців.


 

  

 

 

Що ж таке важливе робить головний архітектор у грі «Крихітні Містечка»?

 Він у свій хід вибирає один з 5 доступних будівельних матеріалів (камінь, цеглу, дерево, скло або пшеницю для покрівлі), який потім повинні взяти інші гравці.

 

«А як же свобода волі?!» — запитаєте ви.

У цьому особлива цікавинка даної стратегії, на яку наштовхнули Пітера МакФерсона ігри в слова (типу Скрабл) і Майнкрафт. Адже не маючи можливості (крім свого ходу) вибрати ресурс — гравці потім вирішують, куди його розмістити на планшеті. А це стає тією ще головоломкою.

 

Адже індивідуальні поля гравців займають всього лише 4 на 4 клітини та на такій обмеженій площі доводиться викручуватися. Так ще й взяти ресурси — це півсправи. Головне — скласти з різнокольорових кубиків на полі певний візерунок. Ці візерунки у вигляді фігурок з тетрису зображені на 25 картах різноманітних будівель, і щоб побудувати останні, потрібно зібрати на своєму планшеті відповідну послідовність матеріалів. Будинки приносять певні бонуси й, звичайно ж, переможні очки, так що за них буде основна боротьба.

 

 

Гра в «Крихітні Містечка» нагадує тетрис ще й тим, що потрібно спробувати вмістити ресурси та будівлі на 16 клітинах свого планшета. Причому намагаючись розміщувати їх так, щоб не перекривати собі можливості в майбутньому. Адже тільки повторивши візерунок на мапі будівлі, можна скинути кубики та поставити на поле фігурку цієї будови (знову ж таки — гарненько подумавши куди). А до цього місця стає все менше.

А ще враховуйте, що в один момент на столі є тільки 7 карт будівель з 25, а у вас досить амбітні конкуренти, які теж будують міста й облизуються, дивлячись на ту ж нерухомість, що і ви. Ось так і змагаються архітектори в далекоглядності та тактиці, щоб побудувати нехай крихітне, але найкраще місто.

До речі, в «Крихітні Містечка» можна грати одному. У комплекті ви знайдете карти ресурсів, відкриваючи які, ви будете отримувати випадковий матеріал на поточний раунд. З ними також можна грати й компанією, іноді замінюючи роль Головного Архітектора. Головне, що, попри азартне змагання, в цій грі всі побудують хоча б один будинок. Адже гра закінчиться, тільки тоді, коли  ніхто не зможе розмістити у себе на полі хоча б ще один кубик ресурсу. Тому в «Крихітні Містечка» можна грати сім'єю, не боячись посваритися, як в одній відомій грі про нерухомість (Хід Конем не хоче показувати копитом). І всі в компанії (причому досить великій — до 6 осіб) отримають масу задоволення!


 

 


Щоб оцінити всю любов та якість локалізації Крихітних Містечок , мерщій натискай на кнопку «Завантажити правила гри», ми самі у шоці від цього витвору мистецтва) Дякуємо Пітеру МакФерсону!

  

 

Тому якщо ви бажаєте завжди мати під рукою гру, де конкуренція поєднується з вдумливим тетрисом, а висока реіграбельність — з простими правилами, то можете до 30 квітня замовити настільну гру «Крихітні Містечка» з 20% знижкою в нашому інтернет-магазині. Впевнені, що це передзамовлення подарує вам масу приємних вражень!


 


 Передзамовлення гри «Крихітні Містечка» (Tiny Towns) триватиме до 30 квітня 2021 року.

 Ми чекаємо на гру в червні 2021 року.

 

 


 

 

 Передзамовлення гри «Крихітні Містечка» (Tiny Towns) + органайзер Folded Space, який вміщує компоненти з базової гри та доповнень 

Органайзер Folded Space виготовлений з Evacore, легкого, пружного матеріалу. Матеріал не має запаху і не токсичний.

Передзамовлення гри «Крихітні Містечка» (Tiny Towns) триватиме до 30 квітня 2021 року. Ми чекаємо на гру в червні 2021 року.

 

 

 

 

Автор: Хід Конем
Если Вас заинтересовала новость, Вам будет интересно узнать об этих товарах: